NOKIA Garage

NOKIA Garage

Nokia Garage to prawie 500m2 przestrzeni do twórczej pracy, która mieści się w nowym, firmowym biurowcu przy ul. Szybowcowej. Została zaprojektowana metodą Design Thinking przez zaproszoną grupę wrocławian.

Przestrzeń Nokia Garage składa się z trzech głównych części: „Creative Zone”, „Maker Space” i „Lab”. W część kreatywnej innowatorzy mogą pracować na huśtawkach, miękkich pufach, niestandardowych ramach czy wygodnych fotelach. Będą mogli również zapisywać swoje pomysły na ścianach, szybach i filarach, a także stołach i tablicach. Maker Space jest przestrzenią, w której opracowane pomysły i rozwiązania mogą być prototypowane, natomiast w Labie będzie można je przetestować na platformach IoT czy 5G.

Produkty Wolnych Mebli znalazły się w wszystkich przestrzeniach tej innowacyjnej przestrzeni. Prowadziliśmy ścisłą współpracę z biurem projektowym odpowiedzialnym za projekt wnętrza. Realizacja została oddana przed wyznaczonym terminem a przedstawiciele NOKII nie kryli zachwytu po odebraniu naszych prac.

Start typing and press Enter to search