Redox

Redox

REDOX to sieć prestiżowych salonów fryzjerskich najczęściej znajdujących się w najlepiej położnych centrach handlowych na terenie całego kraju. Dobrze sytuowana grupa klientów szczególnie docenia profesjonalne podejście do wystroju wnętrza sieci salonów.

Wolne Meble wykonały kompleksowo większość elementów wyposażenia wnętrza do salonu kosmetycznego. Meble takie jak transparentne szafy na kosmetyki z kratą, filary luster, stanowiska fryzjerskie, przegrody stanowisk pracy, stoliki kawowe, ławki, recepcja wykonane z profili stalowych, kraty plecionej, czarnej płyty wysokiej, jakości idealnie wpasowały się w nowoczesny charakter wnętrz salonów.

Kompleksowe wyposażenie prestiżowego salonu fryzjerskiego sieci REDOX w jednej z Wrocławskich galerii handlowych. Charakter lokalu wymagał od nas wykonania skomplikowanych i składających się z wielu elementów konstrukcji według projektu i założeń architekta. Mimo krótkiego terminu realizacji stanęliśmy na wysokości zadani i lokal z kompletnym wyposażeniem mógł rozpocząć działalność w zaplanowanym terminie. Podczas realizacji współpracowaliśmy zarówno z właścicielem lokalu, architektem oraz preferowanymi przez nich dostawcami komponentów.

Start typing and press Enter to search